Táncház Eszenyben

2017. május 7-én a hagyományok háza és Pro Cultura Subcarpathika civil szervezet támogatásával a Komótos együttes látogatott településünkre táncház mozgalom céljából. A házigazda szerepét az eszenyi KMKSZ ISZ és a helyi egyházközség töltötte be.

Az eseményen ott volt a falu apraja-nagyja. Egyaránt örültek a gyerekek és a felnőttek is rendezvénynek. A több órás táncház végül az esti órákban ért véget. A jól sikerült program végén közös megegyezés született arról, hogy a jövőben több ilyen programra tartunk igényt.

 

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s